Časté dotazy

Co vše obsahuje leasingová splátka?

Splátka obsahuje pojištění, záruku a cykloasistenci na 24 měsíců, tedy po celou dobu leasingové smlouvy.


Je možné po skončení operativního leasingu kola odkoupit?

Ano, odkupní cenu budete znát již při podpisu smlouvy o operativním leasingu. V případě, že nakonec nebudete mít o odkup zájem, kolo pouze dle smlouvy vrátíte bez jakýchkoliv sankcí.


Záruka je skutečně 24 měsíců?

Ano, na kola je ve spolupráci s našimi partnery poskytována pro podnikatele a právnické osoby nadstandardní záruka 24 měsíců.


Co se stane, pokud nebudou dodržovány předepsané servisní intervaly? Má to vliv na záruku?

Na záruku toto nedodržování vliv nemá, ale při Vaší nahodilé návštěvě servisu budete hradit spotřební materiál (jako např. lanka, řetěz či brzdící destičky) Pokud bude kolo pravidelně servisováno dle předepsaných servisních intervalů, je vám poskytován zdarma kompletní servis včetně spotřebního materiálu. Jedinou výjimkou jsou pláště a oprava píchnutých pneumatik – ty hradíte vždy.


Jaké jsou podmínky při pojištění kola?

Pojištění je nedílnou součástí splátek operativního leasingu – stejně jako třeba u automobilu. Kolo je potřeba zabezpečit jakýmkoliv zámkem. V případě odcizení je třeba ohlásit tuto událost policii a sepsat protokol o krádeži. Rádi Vám v případě krádeže poradíme a jsme k dispozici na spojeních, která jsou uvedena na našem webu.


Nemám žádnou možnost uskladnění kola. Dokážete mi vyřešit tento problém?

Ano, velmi rádi. V rámci nadstandardních služeb nabízíme uskladnění kola na zimu. Stačí doručit kolo do našeho smluvního servisu, kde provedeme výstupní sezonní prohlídku, kolo uskladníme a na jaře Vám kolo připravíme k zahájení Vaší cyklistické sezony. Vše bez starostí a stresu!


Sídlo & Showroom

Showroom s elektrokoly
a příslušenstvím.

Součástí našeho sídla je i prodejna elektrokol, servis a prezentace příslušenství,  jako jsou stojany, nabíječky, GPS moduly a software.

Kontaktujte nás
Evropská 125
261 01 Příbram

www.kolonaoperak.cz
Zobrazit na mapě
kno zakladna

Kde koupíte kola na operák?

Využijte odběrná místa našich partnerů

Připravili jsme pro vás přehlednou mapu s místy, kde si můžete zakoupit a vyzvednout vaše nové kolo na operativní leasing.

Přejít na mapu

Potřebujete více?

Pro vaši flotilu dále zajistíme:

Kolo držáky
a stojany
nabíječky
a stanice
GPS
moduly
elektronickou
knihu jízd
mobilní
servis
Kolo uskladnění
na zimu